naturalni.pl
cień pod obrazkiem


         Nasz gabinet jest najstarszym gabinetem medycyny naturalnej w Łodzi. Powstaliśmy w 1990 roku, a nasz pierwszy punkt mieścił się przy ulicy ks. Skorupki w budynku PKS-u (obecnie redakcja Dziennika Łódzkiego). W tamtym okresie zainteresowanie medycyną naturalną dopiero zaczynało się. Jednak długie kolejki do masażu były najlepszym dowodem, że wiele osób chciało spróbować medycyny naturalnej, jako alternatywnej formy leczenia schorzeń. Poza tym czysta ciekawość, dowiedzenia się co to jest akupunktura czy akupresura, skierowała do nas naszych najwierniejszych do dziś klientów.

Od samego początku najważniejsza była dla nas jakość oferowanych usług, dlatego też nasza kadra medyczna była ściśle selekcjonowana. Od samego początku do 2006 roku pracował dla nas Ochir (Dolgormaa Lkhagva-Ochir), który może się poszczycić rzeszą pacjentów przyjeżdżających na jego zabiegi z całej Polski.

W 1992 roku nasz punkt został przeniesiony do budynków fabrycznych przy ul. Stefanowskiego. Jednak już od roku 1993 rozpoczęły się przygotowania do przeniesienia gabinetu do pomieszczeń, które będzie można dostosować do wysokich standardów higieny, aby nasz punkt stał się nowoczesnym gabinetem masażu i odnowy biologicznej.

Przeniesienie punktu do naszej dzisiejszej siedziby przy ul. Łąkowej 3/5 nastąpiło w 1996 roku. Zajęliśmy wtedy jedno skrzydło budynku biurowego (tzw. kasy) na terenie dawnych zakładów "Vigoprim". Obecnie gabinet spełnia wszystkie warunki higieniczne dla gabinetów masażu w Unii Europejskiej.

Dodatkowo w latach 1994 - 2004 istniała filia naszej firmy w Toruniu. Gabinet Natura przy ul. Mostowej. Było to miejsce swoistego szkolenia naszego personelu z zakresu obsługi polskich pacjentów. Między innymi tam przez pierwsze lata pobytu w Polsce pracowała dr Sodo, zanim przenieśliśmy ją do naszego głównego punktu w Łodzi.

W międzyczasie wykrystalizował się również nasz stały personel medyczny. Od połowy lat dziewięćdziesiątych pracują dla nas pani dr Sodo (Baldandavaa Sodongerel) - nasz podstawowy lekarz oraz Dolormaa (Dolgor Dolormaa), jako masażystka.

Od roku 2007 pracuje z nami Sara (Baldandavaa Sarangerel) – siostra dr Sodo, dzięki czemu mogliśmy znacznie przyspieszyć obsługę klientów w naszym gabinecie.

W 2009 roku współpracę z nami nawiązała dr Amra (Naidan Amarzaya), która przyjmuje pacjentów w piątki po południu i w soboty oraz podczas nieobecności dr Sodo, a na co dzień wspomaga nasz zespół masażystów.

Najnowszym naszym pracownikiem medycznym jest Naska (Purvee Nasanjargal), zatrudniona na stanowisku masażysty. Jest specjalistką masażu shiatsu, a pracuje u nas od 2012 roku.

Ponadto, nasz gabinet w razie potrzeby konsultacji medycznej współpracuje również z innymi lekarzami.

naturalni.pl logo


© 2017 naturalni.pl, ul. Łąkowa 3/5, 90-562 Łódź
ikona telefonu +48 42 636-60-88 email info@naturalni.pl ikona powrotu na początek strony