naturalni.plPRZEBIEG WIZYTY
zabiegi1
zabiegi2
zabiegi3
zabiegi4
zabiegi5
zabiegi6
zabiegi7
zabiegi8
zabiegi9
zabiegi10
zabiegi11
zabiegi12
zabiegi13
zabiegi14
zabiegi15
zabiegi16
zabiegi17
zabiegi18
zabiegi19
zabiegi20
zabiegi21
zabiegi22
zabiegi23
zabiegi24
zabiegi25
zabiegi26
zabiegi27
zabiegi28
zabiegi29
zabiegi30
zabiegi31
zabiegi32
zabiegi33
zabiegi34


A.

Dzień wizyty (szczególnie pierwszej) należy dobrze zaplanować, tak aby po odbytym masażu móc dokończyć dzień przy minimum aktywności. Zanim organizm przywyknie do tego typu masaży, są one dla organizmu dość wyczerpujące, dlatego ważne jest zabezpieczenie sobie możliwości odpowiedniej regeneracji organizmu po zabiegu.

B.

Na całą wizytę należy przeznaczyć do dwóch godzin czasu. Czas pojedynczej wizyty bywa różny w zależności od potrzeb danego pacjenta, dlatego czasem mogą występować opóźnienia. Podana godzina wizyty jest więc orientacyjna. Gdy nie ma, żadnych opóźnień wizyta zamyka się w godzinie czasu.

C.

Pierwszym etapem wizyty jest badanie przez lekarza, które oprócz diagnozy ma za zadanie wykluczyć podstawowe przeciwwskazania do odbycia masażu. Lekarz ustala harmonogram zabiegów oraz ich przebieg. W razie potrzeby proponuje również akupunkturę, nagrzewanie moxami, czy terapię ziołową.

D.

Kolejny etap wizyty to masaż. Korzystamy z dwóch podstawowych technik masażu, tj. akupresury i masażu shiatsu. W trakcie zabiegu zazwyczaj masowane jest całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc wskazanych przez lekarza. Uzupełnieniem większości masaży jest postawienie chińskich baniek dla poprawy krążenia krwi i dodatkowego rozluźnienia mięśni.

Często zabiegi są rozszerzane również o wykonanie akupunktury, czy nagrzewanie receptorów moxami.

Po wizycie należy uważać aby się nie przeziębić oraz do końca dnia się nie kąpać.Wszystkie masaże odbywają się na jednorazowych prześcieradłach.

CENNIK


zabiegi zdjęcie
MEDYCYNA DALEKIEGO WSCHODU


Jednorazowa wizyta w gabinecie kosztuje 100 PLN.
Cena ta obejmuje badanie przez lekarza (również sprawdzenie zdolności do obdycia masażu) oraz masaż, akupresurę.
Terapia manualna może być wspomagana przez terapię ziołową, w zależności od zaleceń lekarza.
Tygodniowa porcja ziół dla jednego pacjenta kosztuje 7 PLN.
W przypadkach, gdy zalecana jest również akupunktura pobierana jest dopłata do masażu w zależności od liczby postawionych igieł w wysokości 3 PLN za jedną igłę.

zabiegi zdjęcie
BIOMASAŻE NATURALNI


Peloha
120 PLN

Misy tybetańskie
100 PLN

Twarzy
60 PLN

Peloha + Twarzy
150 PLN

Relaksacyjny
120 PLN

Klasyczny
110 PLN


zabiegi zdjęcie
PORADNIA DIETETYCZNA


pierwsza wizyta
90 PLN

kolejne wizyty
40 PLN

30 PLN dopłata do wizyty za ułożenie całkowicie nowego jadłospisu (drobne korekty jadłospisu zawarte są w cenie wizyty)


OFERTA DLA PAR


pierwsza wizyta
140 PLN

kolejne wizyty
60 PLN


ZABIEGI

AKUPUNKTURA

Akupunktura jest zbiorem procedur, które polegają na stymulacji receptorów odpowiedzialnych za pracę różnych narządów z wykorzystaniem różnych technik, takich jak nakłuwanie igłami i ręczne stymulowanie receptorów lub przez stymulację elektryczną (w naszym gabinecie stymulacji elektrycznej nie wykorzystujemy). Jest to jeden z najważniejszych elementów tradycyjnej medycyny chińskiej i jest jedną z najstarszych praktyk leczniczych na świecie.

zabiegi zdjęcie

AKUPRESURA

Technika masażu wschodniego opracowana w Tybecie jeszcze przed rozwojem Akupunktury. W akupresurze fizyczny ucisk jest stosowany do uruchomienia receptorów odpowiedzialnych za różne narządy organizmu przy pomocy nacisku palców, dłoni, łokci, czy różnych przedmiotów.

zabiegi zdjęcie

MASAŻ SHIATSU

Po japońsku znaczy "nacisk palców", jest to rodzaj masażu wschodniego, wywodzącego się z Japonii, składający się z nacisku palców i dłoni, rozciągania oraz innych technik. Technika ta pozwala pomóc ludziom odpocząć i radzić sobie z problemami, takimi jak stres, bóle mięśni, nudności, niepokój i depresja.

zabiegi zdjęcie

ZIOŁOLECZNICTWO

W naszym gabinecie prowadzone jest w dwóch formach tj. przepisania terapii ziołowej, z wykorzystaniem specjalnie wyselekcjonowanych, ręcznie zbieranych ziół oraz nagrzewania moxami (specjalnymi ziołowymi cygarami).

zabiegi zdjęcie

BIOMASAŻE

Każdy z masaży działa bardzo głęboko i wielopoziomowo. Odbywają sie w bezpiecznej, magicznej, pełnej miłości i akceptacji przestrzeni, pozwalając na prawdziwe doświadczanie swego wnętrza. Głównym celem tych masaży jest przywrócenie naturalnego stanu radości, równowagi i miłości. dowiedz się więcej

zabiegi zdjęcie


© 2017 naturalni.pl, ul. Łąkowa 3/5, 90-562 Łódź
ikona telefonu +48 42 636-60-88 email info@naturalni.pl ikona powrotu na początek strony