O nas sygnet

Najstarszy gabinet medycyny naturalnej w Łodzi

1990

Nasz gabinet jest najstarszym gabinetem medycyny naturalnej w Łodzi. Powstaliśmy w 1990 roku, a nasz pierwszy punkt mieścił się przy ulicy ks. Skorupki w budynku PKS-u (obecnie redakcja Dziennika Łódzkiego). W tamtym okresie zainteresowanie medycyną naturalną dopiero kiełkowało. Jednak długie kolejki do masażu były najlepszym dowodem, że wiele osób chciało spróbować medycyny naturalnej, jako alternatywnej formy leczenia schorzeń. Poza tym czysta ciekawość, dowiedzenia się co to jest akupunktura czy akupresura, skierowała do nas naszych najwierniejszych do dziś klientów.

1992

W 1992 roku nasz punkt został przeniesiony do budynków fabrycznych przy ul. Stefanowskiego. Jednak już od roku 1993 rozpoczęły się przygotowania do zmiany miejsca gabinetu i stworzenia takich pomieszczeń, które będzie można dostosować do wysokich standardów higieny, aby nasz punkt stał się nowoczesnym gabinetem masażu i odnowy biologicznej.

1996

Przeniesienie punktu do naszej dzisiejszej siedziby przy ul. Łąkowej 3/5 nastąpiło w 1996 roku. Zajęliśmy wtedy jedno skrzydło budynku biurowego (tzw. kasy) na terenie dawnych zakładów "Vigoprim". Obecnie gabinet spełnia wszystkie higieniczne wymagane dla gabinetów masażu w Unii Europejskiej.

do 2000

Wtedy wykrystalizował się również nasz stały personel medyczny. Od połowy lat dziewięćdziesiątych pracują dla nas pani dr Sodo (Baldandavaa Sodongerel) - nasz podstawowy lekarz oraz Dolormaa (Dolgor Dolormaa) jako masażystka." 

2007

Od roku 2007 pracuje z nami Sara (Baldandavaa Sarangerel) – siostra dr Sodo, dzięki czemu mogliśmy znacznie podnieść jakość obsługi klientów w naszym gabinecie.

2009

W 2009 roku współpracę z nami nawiązała dr Amra (Naidan Amarzaya), która przyjmuje pacjentów podczas wszelkich nieobecności dr Sodo.

2012

Naszym nowym pracownikiem medycznym jest Naska (Purvee Nasanjargal), zatrudniona na stanowisku masażysty. Jest specjalistką masażu shiatsu, a pracuje u nas od 2012 roku.

2015

Współpracę z nami nawiązał Dorjsuren Chuluundorj - masaż dalekowschodniego z nastawieniem na masaż typu sportowego.  

2019